-15%

Світлодіодний прожектор BIOM 100W S6-SMD-100-Slim 6200 К 220 V IP65
516 ₴
440 ₴
- Готово до відправки
+380662393539
- +380 (66) 239-35-390969924301 Павло Роман
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор BIOM 100W S6-SMD-100-Slim 6200 К 220 V IP65
Характеристики
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 100W S6-SMD-100-Slim 6200 К 220 V IP65 |
|---|---|
| Потужність | 100 W |
| Світловий потік | 8000 Lm |
| Клас захисту | IP65 |
| Розмір габаритний, мм | 250x160x29 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Термін експлуатації | 25 000 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
