
Світлодіодна лампа Biom BT-544 G45 4W E27 4500 К матова
31 ₴
- Готово до відправки
+380662393539
- +380 (66) 239-35-390969924301 Павло Роман
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Biom BT-544 G45 4W E27 4500 К матова
Характеристики
| Бренд | BIOM |
|---|---|
| Модель | BT-544 |
| Потужність | 4 W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год. | ⩾0,7 |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60 Гц |
| Колір світіння | 4500 К (Біле світло) |
| Номінальний струм | 40 mA |
| Номінальний термін експлуатації | 20000 рік |
| Кількість циклів увімкнення | 10000 |
| Індекс передавання кольору, Ra | ⩾80 |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Розміри лампи | 82x45 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Код кольоровості | 845 |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Кут розсіювання | 200° |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Аналог ЛЗП (Лампа розжарювання) | 35 W |
| Коефіцієнт потужності | ⩾0.5 |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість димування | Не димовані |
| Гарантійний термін | 24 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 4 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴
