Прожектор LED 50w 6500K IP65 3000LM LEMANSO Нептун чорний LMP103-50
характеристики
| Тип товару | Прожектор |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Електрична потужність | 50 Вт |
| Колір світіння | Холодний (6500K) |
| Світловий потік | 3000 Лм |
| Серия товара | Нептун |
| Технічні особливості | Промисловий • Вуличний |
| Довжина: | 140мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Енергоефективність | A+ |
| Переріз кабелю | 3*0,75 мм2 |
| Довжина кабелю | 0,13 м |
| Змінне джерело світла | немає |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,9 |
| Індекс передавання кольору, Ra | >70 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній • Термоскло |
| Сумісність із димером | Немає |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Номінальний термін експлуатації | 20 000 год |
| Живлення | От сети |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | -10 °C — +40 °C |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

