Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-03W max 1200 Вт 360 стельовий білий
Характеристики
| Назва | Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-03W max 1200 Вт 360°, стельовий, білий |
|---|---|
| Потужність | 1200 W |
| Ток | 5А |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розмір корпусу | 115х50 мм |
| Тип керування | Датчик руху |
| Пульт керування | Немає |
| Кількість зон керування | 1 зона |
| Кількість каналів | 1 канал |
| Країна виробництва | Українські |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



