LED-підсвітка для дзеркал і картин 3W 4200K HOROZ TURNA
Призначена для створення акцентного освітлення дзеркал, картин, ніш.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 200 лм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴

