Світлодіодна підсвітка для картин дзеркал ANKA-12 Horoz Electric
Призначена для створення акцентного освітлення дзеркал, картин, ніш.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 45 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 850 лм |
| Колірна температура | 4200К |
| Колір плафона | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴

