Кошик
172 відгуків
Фірма KRP
+380 (67) 594-31-66

Садові обприскувачі

 1. Кожному городникові часто доводиться обприскувати рослини різними препаратами-фумігатори і стимуляторами росту, які захищають їх від комах: гусениць, жуків, попелиці і т. д. В нашому каталозі товарів представлені різні види обприскувачів для вашої комфортної роботи.
   

  Ручні обприскувачі – невеликі пристрої з резервуаром для води (від 1 до 3 літрів), обладнані зі спусковим механізмом для обприскування. Обприскувачі використовують з метою обробки невеликого розміру кімнатних квітів або тепличної розсади. Основна перевага ручних обприскувачів – невелика вага, який безпосередньо залежить від обсягу бака. Резервуар для рідини зазвичай прикріплюється на різьбі знизу, що полегшує подальше його наповнення водою. Але радіус розпилення ручних обприскувачів не перевищує 3 м, тому застосовувати їх для обробки дерев не вийде.
   

  Існують також ручні обприскувачі з накопичувальними баками об'ємом до 12л. – помпові агрегати. Принцип їх роботи дуже простий: людині потрібно підкачати повітря в бак за допомогою звичайного насоса. Вода після цього під тиском буде поступати до распыляющему сопла. Набагато краще, коли обприскувачі мають форму ранця і оснащені лямками. Це зручно, тому що не доведеться переставляти важкий бак на інше місце.
   

  Пневматичні і гідравлічні обприскувачі
   

  За принципом роботи, обприскувачі поділяються на пневматичні і гідравлічні. Пневматичні обприскувачі подають воду під високим тиском, який утворюється за допомогою нагнітання повітря в ємності з водою. Гідравлічні обприскувачі створюють струмінь допомогою безперервної підкачування води ручним насосом.
   

  Всі наші садові обприскувачі виготовлені з екологічно чистого високоякісного пластику і здатні працювати з водою і різними отрутохімікатами. Певні обприскувачі не оснащуються ємністю для рідини, представляючи собою гідравлічну вудку, призначену для розпилення рідини з будь-якої посуду.
   

  Вудка-обприскувач може виготовлятися з алюмінію або пластику. Вудку найчастіше виробляють висувний, щоб була можливість регулювати дальність розпилення, а брандспойти можуть змінювати кут розпилового факела.
   

  Переваги закупівлі в нашому магазині:
   

  • Обприскувачі різних видів для обробки рослин;

  • Графік роботи онлайн-каталогу – цілодобово без вихідних;

  • Комфортна доставка і оплата;

  • Уважний сервіс обслуговування;

  • Профільні консультації в питаннях вибору товару;

  • Найкраща на Україні вигідна ціна обприскувачів, а також багатьох інших товарів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner