Кошик
120 відгуків

Шланг

 1. Кожному городникові часто доводиться обприскувати рослини різними препаратами-фумігатори і стимуляторами росту, які захищають їх від комах: гусениць, жуків, попелиці і т. д. В нашому каталозі товарів представлені різні види обприскувачів для вашої комфортної роботи.
   

  Ручные опрыскиватели – небольшие устройства с резервуаром для воды (от 1 до 3 литров), оборудованные со спусковым механизмом для опрыскивания. Опрыскиватели используют с целью обработки небольшого размера комнатных цветов или тепличной рассады. Основное преимущество ручных опрыскивателей – небольшой вес, который напрямую зависит от объема бака. Резервуар для жидкости обычно прикрепляется на резьбе снизу, что облегчает последующее его наполнение водой. Но радиус распыления ручных опрыскивателей не превышает 3 м, потому применять их для обработки деревьев не получится.  
   

  Існують також ручні обприскувачі з накопичувальними баками об'ємом до 12л. – помпові агрегати. Принцип їх роботи дуже простий: людині потрібно підкачати повітря в бак за допомогою звичайного насоса. Вода після цього під тиском буде поступати до распыляющему сопла. Набагато краще, коли обприскувачі мають форму ранця і оснащені лямками. Це зручно, тому що не доведеться переставляти важкий бак на інше місце.
   

  Пневматичні і гідравлічні обприскувачі
   

  За принципом роботи, обприскувачі поділяються на пневматичні і гідравлічні. Пневматичні обприскувачі подають воду під високим тиском, який утворюється за допомогою нагнітання повітря в ємності з водою. Гідравлічні обприскувачі створюють струмінь допомогою безперервної підкачування води ручним насосом.
   

  Всі наші садові обприскувачі виготовлені з екологічно чистого високоякісного пластику і здатні працювати з водою і різними отрутохімікатами. Певні обприскувачі не оснащуються ємністю для рідини, представляючи собою гідравлічну вудку, призначену для розпилення рідини з будь-якої посуду.
   

  Вудка-обприскувач може виготовлятися з алюмінію або пластику. Вудку найчастіше виробляють висувний, щоб була можливість регулювати дальність розпилення, а брандспойти можуть змінювати кут розпилового факела.
   

  Переваги закупівлі в нашому магазині:
   

  • Обприскувачі різних видів для обробки рослин;

  • Графік роботи онлайн-каталогу – цілодобово без вихідних;

  • Комфортна доставка і оплата;

  • Уважний сервіс обслуговування;

  • Профільні консультації в питаннях вибору товару;

  • Найкраща на Україні вигідна ціна обприскувачів, а також багатьох інших товарів!